H2 HEATING – soutěž

H2 HEATING 2026 – Vodík v budovách

3. – 4.  června 2026 proběhne ve WELLNESS HOTEL STEP v Praze již 4. ročník vodíkové konference H2 HEATING

Soutěž o volnou vstupenku na vodíkovou konferenci H2 HEATING

  • vyhrajte volnou vstupenku na H2 HEATING 2026 v ceně 3 460,- Kč (1. až 5. místo)
  • vyhrajte 50% slevu na H2 HEATING 2026 (6.-10. místo).
  • stačí správně odpovědět na soutěžní otázku
  • možnost zasílání odpovědí je do pátku 29.5. do 16.00, poté proběhne losování výherců

Chemická značka molekulárního vodíku je:

    Jméno (povinné)

    Příjmení (povinné)

    E-mail (povinné)

    Telefon (povinné)

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů

    Program
    Aktuální PROGRAM – k nahlédnutí ZDE

    Konference H2 HEATING 2026 – Vodík v budovách se zaměřuje na praktické aspekty využití vodíku v energetice budov, soustředí se na konkrétní projekty a provozní zkušenosti.

    Program je rozdělen do čtyř tematických bloků. Úvodní blok přináší pohled klíčových aktérů na roli vodíku v energetice a shrnutí aktuálního vývoje v České republice. Druhý blok se věnuje vodíku jako nosiči energie v širších souvislostech – tedy principu, kdy výroba a spotřeba energie nejsou vázány na jedno místo. Stěžejním tématem je zde projekt v Hranicích u Aše a zkušenosti s integrací vodíku do distribuční soustavy, prezentované zejména společností GasNet.

    Třetí blok se zaměřuje na lokální využití vodíku, konkrétní aplikace v budovách a české pilotní projekty, včetně představení H2 provozovny – Vzdělávacího centra APOKS, kde je instalovaný první a doposud jediný vodíkový kotel v ČR. Závěrečný blok je věnován bezpečnosti vodíku v praxi, která je klíčovým předpokladem jeho širšího uplatnění.

    Témata konference:
    1. blok: H2 STRATEGIE – Role vodíku v EU a ČR
    2. blok: H2 V PRAXI – Globální využití vodíku
    3. blok: H2 V PRAXI – Lokální využití vodíku
    4. blok: H2 V PRAXI – Bezpečnost

    Konference propojuje zástupce státní správy, výzkumu, realizace i odborné veřejnosti a vytváří prostor pro sdílení reálných dat, zkušeností a technologických řešení v oblasti využití vodíku v budovách.

    Na konferenci vystoupí:
    ● Petr Mervart, zmocněnec ministra pro vodíkové technologie, MPO
    ● Martin Křemenák, Výkonný ředitel HYTEP ● Zbyněk Petruška, Magistrát hl. města Prahy
    ● Radovan Illith, SPP-distribúcia ● Michal Ostatnický, GasNet ● Walter Sodomka ml., APOKS ● Jan Mašek, DEVINN
    ● Ivo Komorous, NET4GAS ● Tereza Navrátilová, Český plynárenský svaz
    ● Martin Hurajčík, náměstek hejtmana KV kraje ● Věra Kořánová, KIC KK ● Jan Červenka, GasNet ● František Humhal, GasNet
    ● Jan Novotný, UJEP  ● Valtr Sodomka, APOKS ● Veronika Buková, APOKS

     

    Hlavní partner:                                                                           

            

    Partneři:

       
         

    Mediální partneři: 

              ASB

      

     

    Partner doprovodného programu: